Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec vitae arcu. Fusce nibh. Integer in sapien. Fusce nibh. Fusce aliquam vestibulum ipsum. Nullam justo enim, consectetuer nec, ullamcorper ac, vestibulum in, elit. Nullam faucibus mi quis velit. Maecenas ipsum velit, consectetuer eu lobortis ut, dictum at dui. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ante.

Nullam dapibus fermentum ipsum. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus. Vivamus porttitor turpis ac leo. Aenean id metus id velit ullamcorper pulvinar. Etiam sapien elit, consequat eget, tristique non, venenatis quis, ante. Vivamus porttitor turpis ac leo. Aliquam erat volutpat. Vivamus ac leo pretium faucibus. Etiam quis quam. Mauris dolor felis, sagittis at, luctus sed, aliquam non, tellus. Nulla accumsan, elit sit amet varius semper, nulla mauris mollis quam, tempor suscipit diam nulla vel leo. Integer malesuada. Fusce consectetuer risus a nunc. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Kariéra

GRAFIK

Společnost MHA, s.r.o. působící v oblasti managementu tisku a logistiky hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici

GRAFIK
Hledáme univerzálního grafika pro provozní a kreativní grafiku
Požadavky:
  • min. SŠ vzdělání
  • výborná znalost Adobe produktů ID, AI, PS, Acrobat
  • znalost Microsoft Excel, Microsoft Word, Corel Draw
  • základní znalost předtiskové přípravy
  • aktivní přístup k práci, samostatnost, iniciativa
  • zodpovědnost, flexibilita a schopnost pracovat v týmu
  • praxe v oblasti grafiky podmínkou - minimálně 2 roky
Nabízíme:
  • zajímavou a odpovědnou práci pro stabilní českou společnost
  • motivující platové ohodnocení
  • systém zaměstnaneckých výhod
  • přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
Místo výkonu práce: Humpolec - sídlo společnosti
Nástup: ihned
V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na kontaktní email:  monika.koubkova@mha.cz

OBCHODNÍ REFERENT/REFERENTKA

Co budete dělat:
  • komunikovat se svěřenými zákazníky a dodavateli
  • připravovat cenové nabídky
  • kontrolovat průběh jednotlivých zakázek
  • správa portálových katalogů zákazníků
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
  • SŠ vzdělání
  • pokročilá znalost práce na PC
  • zkušenost na obdobné pracovní pozici výhodou
  • dobré organizační a komunikační schopnosti, aktivní přístup k práci, samostatnost, iniciativa
  • obchodní dovednosti
Co Vám nabízíme:
  • možnost osobního růstu

OBCHODNÍ MANAŽER

Náplň práce:
  • udržování vztahů s klíčovými zákazníky a rozvoj vzájemné spolupráce
  • soustavné vyhledávání a získávání nových obchodních příležitostí
  • řízení a kontrola projektů
Požadavky:
  • VŠ vzdělání
  • víceletá úspěšná praxe na obdobné pozici
  • komunikativní osobnost s reprezentativním vystupováním a organizačními schopnostmi
  • aktivní přístup k práci, samostatnost, iniciativa, orientace na výsledek, stresuodolnost
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič
Nabízíme:
  • motivující platové ohodnocení závislé na obchodních výsledcích 50 000 Kč – 70 000 Kč, i více
Místo výkonu práce: Praha, Humpolec - sídlo společnosti